Miks

tassitäis?

Võib öelda, et Tassitäis sündis mõtte kujul siis, kui sain emaks. Seejärel täiendas seda mõtet teise lapse sünd ning viimase lükke selleks andis kolmanda lapse ootus. Nii hakkaski mõte, mis oli aja jooksul suureks unistuseks kasvanud, vaikselt tegudeks kujunema.  

Olin aastaid mõnusalt emarolli nautinud, kuni üks hetk sain aru, et isegi suure tahtmise juures ei oska ma kodust eemalduda. Trenni või jooga tundi minek tundus samuti nii keerulisena ning sellele oli hea alternatiiv kiire poeskäik. Sest millegi tõttu arvasin, et kõik on minu kanda ning ainult mina saan lastega kõige paremini majandatud. Ja nii see tass ajas emarollist üle..

tass

Täis?

enese tassi

Täitmas

Ja mis saakski olla parim lahendus probleemile, kui ise see soovitud lahendus luua. Nii hakkasingi enda unistust kujundama esialgu Tassitäis ruumi näol, kuhu saaksin eelkõige ise nautima tulla enda aega, ennast ning teisi inimesi. Südamest usun, et siia leiavad oma tee ka teised inimesed, täitmaks oma tassikest meelepäraste praktikate, sündmuste ja koosolemistega. 

Leian, et kooskõla keha-, meele- ja vaimu tasandil on olulisemaid ja kaunemaid tantse. Imetabane teekond, mis on pidevas muutumises, kuid hoides fookust eesmärgil ning praktiseerides terviklikkuse hoidmist, muutuvad ka elulised rägastikud aina pehmemaks ning meeldivamaks. Takistustest ning kukkumistest kujunevad hoopiski võimalused millegi täiesti uue kogemiseks.


Toit, liikumine, uni ning peas valitsevad mõtted loovadki meie igapäeva.


Oled mõelnud, kas toimid ja toimetad enda potentsiaali maksimumil? Mis on üldsegi Sinu potentsiaal ning milleks Sa võimeline oled? 

Või tunned, et miski viib Sind tasakaalust välja ning toimetad mingil määral “säästu režiimil”?

keha. meel.

Vaim. Hing.